A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Львівщині презентували авто для практичних іспитів обладнаний для осіб з інвалідністю


01 Лютого 2024

У рамках реалізації флагманського проєкту МВС «Автошколи для людей з інвалідністю», у сервісному центрі МВС с. Зимна Вода презентували новий автомобіль для складання практичних іспитів, що повністю обладнано для осіб з інвалідністю.

Hyundai i30 є одним із п’яти автомобілів, які були придбані Головним сервісним центром МВС. Кожен автомобіль обладнано додатковими важелями, які дозволяють управляти акселератом та гальмами правою або лівою рукою. Також додаткове обладнання дозволяє натискати педаль акселератора лівою ногою, управляти кермом застосовуючи спеціальний тримач, а також керувати світловими покажчиками, фарами та іншими приладами з допомогою спеціального джойстика на кермі.

Першою склала іспит на новому автомобілі випускниця автошколи для осіб з інвалідністю Антоніна Цуркан.

Жінка родом із міста Нова Каховка, що на Херсонщині. Через повномасштабне вторгнення їй довелося покинути рідний дім та шукати прихисток у більш безпечному місці.

Навчитись кермувати автомобілем та отримати посвідчення водія вона мріє давно. Тож, побачивши інформацію про проєкт «Автошколи для осіб з інвалідністю», одразу зголосилась на навчання.

Теоретичний іспит вона успішно склала у жовтні минулого року, а сьогодні – довгоочікувана мрія здійснилась. Після успішного складання практичного іспиту Антоніна отримала посвідчення водія.

«Автошколи для осіб з інвалідністю» — унікальний проєкт, реалізований МВС України у рамках ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Його метою є створення рівних можливостей для кожного, хто бажає навчитися керувати автомобілем.

Такі автошколи працюють і приймають охочих у п’яти регіонах України – в Київській, Львівській, Хмельницькій, Кіровоградській та Дніпропетровській областях.

Ми раді кожному клієнту, ваші #СервісніЦентриМВС