A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Не довго раділа що придбала авто, адже разом з ним купила собі проблеми!


31 Січня 2024

Жінка навіть не усвідомлювала, що транспортний засіб, який нещодавно придбала є проблемним, а коли дізналась про це отримала неабиякий стрес, адже витратила на нього кошти та ще й нестиме за це відповідальність.

Аudi А4 продавали у Львові, куди саме і поїхала на зустріч з людиною, зв’язавшись з нею за контактом який був вказаний в оголошенні. У недобросовісного продавця була присутня копія паспорта власника даного транспортного засобу, адже як виявилось згодом особисто він ним не являвся.

Здійснити перереєстрацію без оригіналів документів та власника транспортного засобу «продавець» знав, що не зможе у сервісному центрі МВС тож вирішив запропонувати зробити договір купівлі-продажу в торговельній організації. Запевнивши, що поставити автівку на себе вона зможе по приїзду додому.

Напевно даний чоловік не вперше робить такі незаконні справи, адже у нього був підготовлений алгоритм дій, а покупець навіть не здогадувалась що ці дії є неправомірними. Тож далі в торговельній організації був «укладений» договір купівлі — продажу з яким вже нова власниця повинна була звернутись до сервісного центру МВС та перереєструвати автівку на себе.

Звернулась вона за послугою в #СервісніЦентриМВС в місті Ужгород де і було виявлено факт шахрайства. Адже серія та номер свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу не відповідає тому, який видавався при останній реєстрації, та візуально відрізнявся від справжніх.

Тож тепер даною справою займатиметься поліція, а ми в котре наголошуємо, що під час отримання послуги в сервісному центрі МВС  договір купівлі — продажу є безкоштовним та надійним!

Також консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.