A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Ефективна взаємодія та діалог з автошколами – запорука якісної підготовки майбутніх водіїв 


01 Грудня 2023

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях провів зустріч з представниками автошкіл для обговорення актуальних змін в законодавстві. Зокрема, набули чинності зміни щодо:

— державної акредитації автошкіл, запровадження фото та відео фіксації під час обстеження матеріально-технічної бази;
— проходження атестації спеціаліста, а також запровадження рейтингу. Такий рейтинг дозволить як «автоматично» отримати переатестацію в разі високих показників успішності підготовлених учнів, так і скерувати фахівця на переатестацію у разі низької якості підготовки учнів;

— впровадження обов’язкової відео фіксації складання іспитів під час атестації спеціалістів.

Окрім того, обговорили перебіг проєкту «прозорі іспити» та нагадали про те, що скласти теоретичний чи практичний іспит можна у десяти сервісних центрах МВС в межах трьох областей: у Львові, Самборі, Стрию, Червонограді, с. Зимна Вода, Івано-Франківську та Коломиї, в Ужгороді, Мукачево та Хусті.

Невтомно працюємо та розвиваємось задля покращення якості та зручності надання послуг. Адже злагоджена робота  між сервісними центрами МВС та автошколами —  допомагає забезпечити зручність та доступність послуг для громадян.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.