A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У сервісному центрі МВС отримали водійські посвідчення паралімпійські чемпіони


25 Жовтня 2022

У сервісному центрі МВС №4641 міста Львів склали іспити на право керування автомобілем паралімпійські чемпіони Максим Яровий та Василь Кравчук.
Нещодавно вони представляли Україну на паралімпійських іграх в Пекіні. Біатлоністи Максим Яровий та Василь Кравчук не раз піднімали український стяг на п’єдесталі престижних міжнародних змагань.
Сьогодні ж спортсмени завітали до сервісного центру МВС. Вони успішно склали теоретичний та практичний іспити на право керування автомобілем, за результатами яких отримали водійські посвідчення з відміткою про право керування ТЗ обладнаного ручним керуванням.
Василь Кравчук на паралімпійських іграх у Пекіні цього річ виборов золото у змаганнях з лижних гонок на 2,5 км в естафеті.
Максим Яровий дворазовий срібний та бронзовий призер зимових паралімпійських ігор 2014 року та чемпіон зимових паралімпійських ігор 2018 у Пхьончхані.
Нагадаємо, у сервісних центрах МВС створено комфортні умови для всіх категорій громадян аби державний сервіс був однаково доступний кожному. Наші будівлі облаштовані спеціальними пандусами аби маломобільні групи людей могли з легкістю завітати до нас. Окрім того, на під’їздах є кнопки виклику адміністраторів, які допоможуть вам у разі необхідності.