A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Послуги сервісних центрів МВС тепер можна отримати у Пустомитах


10 Жовтня 2019

Сьогодні, 10 жовтня відбулась перша робоча поїздка мобільного сервісного центру МВС у місто Пустомити, де мешканці впродовж дня змогли обміняти посвідчення водія та зареєструвати чи перереєструвати транспортні засоби. Голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка стала однією з перших клієнтів мобільного центру та випробувала якість надання послуг.

«Давно хотіла замінити посвідчення водія, але завжди за браком часу не робила цього. А сьогодні послуга прийшла до мене», – прокоментувала голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка.

Мобільний сервісний центр МВС надає громадянам найпопулярніші послуги центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей у віддалених районах області.

За допомогою сучасного обладнання, у кожному мобільному центрі обслуговують громадян  два адміністратори і експерт, який проводить експертизу транспортного засобу.

Термін надання послуг у Мобільному сервісному центрі МВС не перевищує стандартів стаціонарних центрів МВС  —  20-30  хвилин на обмін посвідчення водія, яке друкується прямо на місці, адже МСЦ МВС обладнано для цього спеціальним принтером та технічними засобами, з усіма ступенями захисту.

«Найпопулярніші послуги, які може надати такий мобільний сервісний центр: заміна посвідчення водія замість старого, видача міжнародного посвідчення водія, реєстрація та перереєстрація транспортного засобу. Також є можливість замовити, це дуже популярна послуга, довідку про відсутність судимості», – розповів у коментарі ZAXID.NET заступник начальника Регіонального сервісного центру МВС Володимир Лисик.

Працює центр на запит від місцевих органів виконавчої влади. Громадяни з легкістю можуть знайти інформацію про потрібні документи, графік роботи МСЦ МВС та інтерактивну карту маршрутів на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».

Нагадуємо, що 11 жовтня Мобільний сервісний центр МВС вирушить у м.Броди.

Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (044) 290-18-99 або на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.