A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

10 жовтня Мобільний сервісний центру МВС розпочне роботу в Пустомитах


08 Жовтня 2019

У Середу 10 жовтня, о 10:00 в за адресою вул. М.Грушевського, 35( Пустомитівська районна рада), м. Пустомити,   розпочне свою роботу Мобільний сервісний центр МВС.

Мобільні сервісні центри МВС створені для того, щоб надавати громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС:

  • реєстрація та перереєстрація транспортних засобів,
  • заміна посвідчення водія,
  • видача міжнародного посвідчення водія,
  • прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей

у тих районах Львівщини де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС.

Працюють мобільні центри на запит від місцевих органів виконавчої влади. Громадяни з легкістю знайдуть інформацію про потрібні документи, графік роботи МСЦ МВС та інтерактивну карту маршрутів на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».

У кожному мобільному центрі за допомогою сучасного обладнання, громадян обслуговуватимуть два адміністратори і експерт, який проводитиме огляд автомобіля.

Зокрема, мобільні центри обладнані дизельним генератором, шафами-сейфами, які дозволяють зберігати номерні знаки і документи, мають спеціальний виносний тент, коли спека чи дощ, зручні столики, щоб громадяни могли підходити, заповнювати документи, подавати заявки. Аналогів таким центрам немає у Європі.

Автономність роботи та зв’язок з усіма необхідними для перевірок базами досягається завдяки 2G, 3G зв’язку, а також є можливість підключення  до стаціонарної цифрової відомчої комунікаційної мережі.

Відтак тривалість надання послуг Мобільним сервісним центром не перевищує тривалості обслуговування громадян у стаціонарних центрах — наприклад, 20 хвилин на заміну посвідчення водія, яке друкується прямо на місці, адже МСЦ МВС обладнано для цього спеціальним принтером та технічними засобами, з усіма ступенями захисту.

Наступний населений пункт, куди поїде мобільний сервісний центр МВС, — м. Броди. Виїзд відбудеться у п’ятницю, 11 жовтня.

Також додамо, що в Україні вже працюють 80 оновлених сервісних центрів МВС. Центри забезпечені електронними чергами, зручними інформаційними системами, планшетами для оцінки якості обслуговування дитячими кімнатами та ін.. На сайті hsc.gov.ua можна переглянути завантаженість центрів за допомогою веб-камер. Громадян обслуговують спеціально підготовлені клієнтоорієнтовані працівники фронт-офісів.

все-по-сц (1)(1)(1)