A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В Регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад цивільного персоналу. Прийом документів до 08.08.2017 включно


про прийом документів на вакантну посаду начальника ТСЦ № 4645 (на правах відділу, м.Стрий) РСЦ МВС у Львівській області

 

 

Вимоги до кандидата:

 1. Вища освіта за освітнім ступенем магістра (спеціаліста).
 2. Вільне володіння державною мовою.
 3. Досвід роботи на посадах в органах державної влади, місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
 4. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
 5. Особисті якості: лідерство, якісне прийняття ефективних рішень, комунікація та взаємодія, впровадження змін, управління організацією роботи та персоналом, вміння розв’язання конфліктів, аналітичні здібності, дисципліна і системність, інноваційність та креативність, самоорганізація та орієнтація на розвиток, дипломатичність та гнучкість, незалежність та ініціативність, орієнтація на обслуговування, вміння працювати в стресових ситуаціях.
 6. Знання законодавства України: Конституції України, законів України, указів Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів МВС України, інших нормативно-правових актів, інструктивних і методичних документів, що регулюють діяльність системи сервісних центрів МВС. Повний список можна знайти за посиланням — http://hsc.gov.ua/publichna-informatsiya/normativna-baza/

 

Основні посадові обов’язки:

 1. Здійснення керівництва діяльністю територіального сервісного центру відповідно до завдань та функцій, передбачених Положенням про ТСЦ МВС.
 2. Розподіл обов’язків між працівниками територіального сервісного центру МВС. Контроль за виконанням посадових інструкції працівниками територіального сервісного центру МВС.
 3. Організація виконання підлеглими законодавчих актів Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів, розпорядчих документів МВС України, Головного сервісного центру, регіонального сервісного центру МВС.
 4. Організація планування та складання звітності територіального сервісного центру МВС.
 5. Надання пропозиції з розвитку та удосконалення екзаменаційно-реєстраційної роботи в діяльності територіального сервісного центру МВС, в межах наданих повноважень.
 6. Відповідальність за робочий процес з екзаменаційно-реєстраційної діяльності: прийом документів від громадян, їх опрацьовування та приймання державних іспитів.
 7. Взаємодія з іншими підрозділами МВС, Національної поліції, а також органами виконавчої влади, установами та організаціями.
 8. Забезпечення відповідно до законодавства захисту інформації з обмеженим доступом, а також технічного захисту інформації, контролю за її збереженням у територіальному сервісному центрі.
 9. Контроль за правильністю і обґрунтованістю видачі посвідчень водія, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, номерних знаків, а також повнотою сплати передбачених платежів.
 10. Ведення журналу прийому громадян, видачі письмових відмовлень з реєстраційно-екзаменаційних питань.
 11. Контроль за збереженням документів, які стали підставами видачі посвідчень водія, реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку ТЗ, а також їх знищення згідно вимог чинного законодавства.
 12. Контроль за веденням діловодства в територіальному сервісному центрі МВС.
 13. Проведення розгляду листів, скарг, заяв, запитів, інформаційних запитів, складання висновків та відповідей за результатами звернень. Відповідальність за повнотою та якість розгляду листів, скарг, заяв, запитів, інформаційних запитів фізичних осіб та суб’єктів господарювання працівниками територіального сервісного центру МВС.
 14. Виконання інших завдань за дорученням керівництва регіонального сервісного центру МВС.

 

Проведення відбору складається з 2 етапів:

 1. прийом документів і співбесіда з сектором персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС;
 2. проведення групової співбесіди.

 

Прийом документів:

Документи подаються кандидатами особисто до сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС у Львівській області, який знаходиться за адресою:                               вул. Д.Апостола, 11, м.Львів (каб.14).

Строк подачі документів до 08.08.2017  включно, в будні з 9.00 до 17.00.

 

 

 

Перелік документів, необхідних для участі у відборі:

 1. копію паспорта громадянина України та пред’явити оригінал;
 2. копію трудової книжки;
 3. копію військового квитка;
 4. копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками;
 5. згода на обробку персональних даних (бланк видається під час прийому документів);
 6. резюме у довільній формі з фото;
 7. мотиваційний лист про бажання працювати на обраній посаді, написаний кандидатом;
 8. рекомендаційні листи за наявності (характеристики) з попередніх місць роботи або навчання;
 9. для учасників Програми ознайомлення з роботою СЦ МВС – наявність сертифікату;
 10. довідка про несудимість.

 

Діючі працівники регіонального сервісного центру МВС у Львівській області, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише резюме у довільній формі з фото та  мотиваційний лист про бажання працювати на обраній посаді.

 

Контактна інформація: Кміть Олег Васильович, 255-62-75, info_lvv@hsc.gov.ua.