A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад


Регіональний сервісний центр МВС у Львівській області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії «В» — спеціаліста   відділу  організації   реєстраційно-екзаменаційної  роботи  та взаємодії із суб’єктами господарювання Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області умовами проведення конкурсу.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає в установленому порядку до конкурсної комісії таку інформацію:

  • заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2;
  • резюме за формою згідно з додатком 21, в якому обов’язково зазначається така інформація:

прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

  • заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби у Регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області визначено наказом  Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області від 16.10.2019  №  179

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає інформацію, визначену порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в Регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області до 18 год 00 хв. 23 жовтня 2019 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 28 жовтня 2019 року о 10 год 00 хв,  м. Львів, вул. Д. Апостола, 11, екзаменаційний клас

Контактна інформація: Коваль Оксана Ярославівна  (032)255-62-75, info_lvv@hsc.gov.ua