A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад


Регіональний сервісний центр МВС у Львівській області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії «Б» — начальника територіального сервісного центру № 4648 Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області з умовами проведення конкурсу.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про   участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  • Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
  • Письмова заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби у Регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області визначено наказом  Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області від 24.09.2019  № 160

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в Регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області області до 17 год 00 хв  09  жовтня 2019 року., за адресоюм. Львів, вул. Д. Апостола, 11.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 15 жовтня 2019 року о 10 год 00 хв.,  м. Львів, вул. Д. Апостола, 11, екзаменаційний клас

Контактна інформація: Коваль Оксана Ярославівна  (032)255-62-75, info_lvv@hsc.gov.ua