A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад


Міністерство внутрішніх справ України  оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії «Б» — заступника начальника Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області, згідно з умовами проведення конкурсу.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про   участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  • Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
  • Письмова заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби у Регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області визначено наказом МВС України  від 17 травня 2019 року N 382.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в Регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області області до 18 год. 00 хв. 3 червня 2019 року., за адресою м. Київ, вул. Лук’янівська, 62. 

Дата, час і місце проведення конкурсу: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 10 год. 00 хв.,  6 червня  2019 року

Контактна інформація: Вороніна Олена Сергіївна, тел. (044) 374-10-74, o.voronina@hsc.gov.ua