A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях шукає приміщення для розміщення сервісного центру МВС у місті Львів


Оголошується пошук приміщення серед власників майнових комплексів.

Для розміщення сервісного центру МВС необхідні наступні параметри:

  1. Стаціонарна капітальна споруда або її частина, площею 300-400 м. кв. у форматі відкритого простору (Open space) з окремим входом. Приміщення мають відповідати усім санітарним стандартам та вимогам для прийняття великої кількості відвідувачів. Обов’язковим є наявність природнього світла, функціонального обладнання двох санвузлів для персоналу ТСЦ та відвідувачів, побутової кімнати для персоналу ТСЦ.
  2. Приміщення опалювані, вентильовані, облаштовані необхідним для роботи ремонтом: стіни – побілка, фарбування; підлога – керамічна плитка; вікна – ПВХ; освітлення – відповідно до санітарних норм.
  3. Відкрита парковка (стоянка) на 20 паркомісць з твердим покриттям — бетон, асфальт, бруківка. На парковці – освітлення та відео нагляд.
  4. Комплекс має знаходитись на (поблизу) великих транспортних розв’язках для зручності відвідувачів та якісного надання їм послуг.
  5. Район розміщення приміщення: Личаківський район міста Львів, Жовківська ОТГ, приміщення у населених пунктах вздовж траси М09 на ділянці Львів-Жовква.

Форма співпраці – довготривала оренда за помірною ціною.

Пропозиції оренди приймаються за телефоном (032) 255-62-73 та електронною адресою
info_lvv@hsc.gov.ua.