A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Очищення влади РСЦ ГСЦ МВС в Закарпатській області


Кельба Віра Василівна, спеціаліст регіонального сервісного центру МВС в
Закарпатській області.  Заява, декларація  та результати перевірки — підстав для застосування заборон не встановлено.

Яцкулинець Тетяна Миколаївна, спеціаліст регіонального сервісного центру МВС в
Закарпатській області. Заява , декларація та результати перевірки —підстав для застосування заборон не встановлено.

Химинець Ярослав Михайлович, завідувач сектору регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява , декларація та результати перевірки —підстав для застосування заборон не встановлено.

Немеш Євгенія Василівна, спеціаліст регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява , декларація  та результати перевірки-підстав для застосування заборон не встановлено.
Кудрич Владислав Михайлович, спеціаліст регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява, декларація  та результати перевірки —підстав для застосування заборон не встановлено.
Палаташ Ігор Петрович, спеціаліст регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява, декларація  та результати перевірки —підстав для застосування заборон не встановлено.

Ярчич Світлана Михайлівна , головний спеціаліст регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява, декларація  та результати перевірки-підстав для застосування заборон не встановлено.
Марценишин Олеся Вікторівна, діловод регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява, декларація  та результати перевірки-підстав для застосування заборон не встановлено.

Глушко Мирослав Михайлович, провідний консультант-адміністратор територіального сервісного центру МВС № 2141 (на правах відділу м.Ужгород) регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява, декларація  та результати перевірки-підстав для застосування заборон не встановлено.

Місарош Василь Васильович, провідний консультант-адміністратор територіального сервісного центру МВС № 2143 (на правах відділу м.Тячів) регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява, декларація  та результати перевірки-підстав для застосування заборон не встановлено.

Орос Олеся Василівна, провідний консультант-адміністратор територіального сервісного центру МВС № 2144 (на правах відділу м.Хуст) регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява, декларація  та результати перевірки-підстав для застосування заборон не встановлено.

Василечко Василина Миронівна, провідний консультант-адміністратор територіального сервісного центру МВС № 2142 (на правах відділу м.Мукачево) регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява, декларація  та результати перевірки-підстав для застосування заборон не встановлено.

Томінець Каріна Віталієвна, провідний консультант-адміністратор територіального сервісного центру МВС № 2142 (на правах відділу м.Мукачево) регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява, декларація та результати перевірки-підстав для застосування заборон не встановлено.

Семенцова Євгенія Юріївна, провідний консультант-адміністратор територіального сервісного центру МВС № 2142 (на правах відділу м.Мукачево) регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява, декларація  та результати перевірки-підстав для застосування заборон не встановлено.

Гичка Олеся Іванівна, провідний консультант-адміністратор територіального сервісного центру МВС № 2144 (на правах відділу м.Хуст) регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява , декларація та результати перевірки-підстав для застосування заборон не встановлено.

Чепка Павло Антонович, провідний консультант-адміністратор територіального сервісного центру МВС № 2146 (на правах відділу м.Іршава) регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява.

Фельцан Іван Іванович, провідний консультант-адміністратор територіального сервісного центру МВС № 2146 (на правах відділу м.Іршава) регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області. Заява , декларація та результати перевірки-підстав для застосування заборон не встановлено.