A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Зареєструвати нове авто та замінити посвідчення водія тепер можна У ЦНАП на Сихові.


23 Липня 2019

З радістю повідомляємо, що в рамках проекту співпраці Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області та Управління адміністрування послуг ЛМР, громадяни відтепер мають можливість отримати послуги сервісних центрів МВС у ЦНАП на пр. Червоної Калини, 72а.

 

 

 

 

 

До послуг які вже надаються, додалися наступні:

— обмін посвідчення водія;

— отримання дублікату посвідчення водія у зв’язку з пошкодженням, втратою чи викраденням;

— первинна реєстрація транспортного засобу придбаного в торговій організації, установі;

— реєстрація нових транспортних засобів за актом прийому-передачі;

— перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із зміною анкетних даних власника;

 

изображение_viber_2019-07-23_10-53-57

 

« Це був не простий і досить тривалий період підготовки до інтеграції наших послуг через ЦНАП, оскільки ми постійно зіштовхувалися з бюрократичними перешкодами та пропрацювали нові механізми взаємодії. Проте, спільно з Управлінням адміністрування послуг ЛМР, нам вдалось вирішити основну частину завдань. З незавершеного – в скорому майбутньому плануємо додати послугу з перереєстрації транспортного засобу при переобладнанні для роботи на газовому паливі» — прокоментував начальник Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Олександр Плашовецький.

изображение_viber_2019-07-23_10-53-58

Нагадаємо, що у Львові через ЦНАП на вул. Левицького 67 вже близько двох років надаються послуги по заміні посвідчення водія та видачі довідок про відсутність судимостей.

 «Формат роботи ЦНАП на вул. Левицького 67 відрізняється від того що ми зараз впроваджуємо, і ми будемо його змінювати, оскільки там послуги надають відряджені працівники сервісного центру МВС. Новий формат побудований на делегуванні повноважень надання послуг працівникам ЦНАП, а адміністратори СЦ МВС лише дистанційно перевірятимуть відповідність поданих документів» зазначила начальник управління адміністрування послуг Львівської міської ради  Мар’яна Дюганчук.

 

Найближчим часом, у м. Львові заплановано збільшити кількість ЦНАП що надаватимуть послуг СЦ МВС.