У Львові 3 грудня відбувся круглий стіл на тему «Співпраця Міністерства внутрішніх справ із громадянським суспільством у реалізації антикорупційної політики України».


03 Грудня 2018

IMG_1

 

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся регіональний круглий стіл, присвячений темі співпраці МВС та громадянського суспільства у реалізації антикорупційної політики України. Захід проходив за ініціативи Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України, Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС, за сприяння ОБСЄ і регіонального представництва КМЄС у Львові.

 

 

 

У межах роботи заходу порушили питання проблем антикорупційного законодавства України та практики його застосування в сучасних умовах, а також методів запобігання корупції та подолання негативних наслідків корупційних проявів.

Участь у круглому столі взяли представники органів державної влади та місцевого самоврядування; Управління запобігання корупції та проведення люстрації Міністерства внутрішніх справ; Регіональних сервісних центрів МВС; Генеральної прокуратури України; Головних управлінь Національної поліції та територіальних медичних об’єднань МВС у західних областях; правоохоронних структур та експертних установ Львівщини, а також громадських об’єднань.

Серед учасників заходу — начальник Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Плашовецький Олександр