Автомобілі-двійники – як не придбати автівку з підробленими номерами


14 Липня 2018

Безии-1

    Бувають випадки, коли під час огляду транспортних засобів виявляють так звані автомобілі-двійники — повністю ідентичні, включно з номерами агрегатів та номерними знаками автомобілі. Декілька порад, як вберегтися від такої покупки.

Двійники — це ззовні ідентичні автомобілі, які мають однакову марку, модель, колір, номерні знаки та номери агрегатів. Найчастіше такі транспортні засоби ввозяться в Україну з-за кордону і вже тут на них підробляються документи та змінюються номери. На сьогоднішній день виявити неозброєним оком такі зміни практично неможливо. Найефективнішим методом виявлення таких підробок під час купівлі автомобіля є експертний огляд, який проводять працівники науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, який співпрацює з сервісними центрами МВС. Тільки з висновком експерта можна зареєструвати чи переоформити автівку у територіальних сервісних центрах, адже саме фахівець, якому відомі ознаки змінених номерних знаків, здатен безпомилково розпізнати підробку.

Зазначимо, що експерти НДКЕЦ проводять огляд транспортних засобів на території кожного сервісного центру МВС у Львівській області. Огляд необхідно пройти перед поданням документів на реєстрацію/перереєстрацію чи зняття автомобіля з обліку у сервісний центр.

Також нагадаємо, що сервісні центри МВС у Львівській області знаходяться за адресами:

ТСЦ 4641 м. Львів, вул. Д. Апостола, 11

ТСЦ 4642 м. Дрогобич, вул. Трускавецька, 64

ТСЦ 4643 Золочівський  р-н., с. Червоне, вул. Лесі Українки, 1

ТСЦ 4644 м. Самбір, вул. Східна, 216

ТСЦ 4645 м. Стрий, вул. Коссака, 11

ТСЦ 4646 м. Червоноград, вул. Козацька, 2

ТСЦ 4647 м. Новояворівськ, вул. Зелена, 3

ТСЦ 4648 Старосамбірський р-н с. Стрільбичі, вул. Яблунева,1

zobrazhennya perebyti nomery