Малюки отримали близько 700 посвідчень юного водія


18 Червня 2018

IMG_4204

Цих вихідних у парку «ім. Івана Франка» у м. Львові розгорнувся міжнародний проект  “Місто Професій”, де маленькі Львів’яни пробували себе в ролі різноманітних фахівців.

IMG_4307

       Поряд з патрульною поліцією та  вибухотехнічною службою, на спільному майданчику розташувався Мобільний сервісний центр МВС, де юні громадяни «Міста професій» мали змогу здати імпровізований іспит на знання правил дорожнього руху, та отримати символічне «Посвідчення юного водія».

IMG_4208

   За словами організаторів, в заході цьогоріч взяли участь більше, ніж  5 000 дітей, вони могли спробувати себе в майже двох сотнях професій. Незважаючи на величезне різноманіття вибору, ажіотаж до «Мобільного сервісного центру МВС» перевершив найоптимістичніші прогнози. Виконати завдання та швидко отримати посвідчення декому не завжди вдавалось, та неможливо було відмовити жодній дитині, навіть коли малеча не могла назвати жодного дорожнього знаку.

IMG_4414


    «Я ніколи не звертала уваги на дорожні знаки, бо не знала що вони означають,  але тепер я знаю що це потрібно, не тільки для того щоб отримати посвідчення водія,  але і для моєї безпеки»   розказала Галинка, якій вже 8 років, — «Обіцяю обов’язково вивчити усі дорожні знаки, бо коли буду доросла, хочу стати водієм».


IMG_4395

IMG_4400

За підсумками, посвідчення юного водія отримало близько 700 малюків.

Готуємося до наступного року, та гарантуємо буде ще цікавіше!